"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 

Operacja mająca na celu wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach 

działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego PROW na lata 2014-2020.

Efektem wdrażania LSR jest rozwój społeczno-gospodarczy obszaru działania LGD „Kurpsie Razem”.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skrzatolandia


2023-03-07
W ramach projektu pn. "Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skrzatolandia" wybudowano 9 placów zabaw na terenie każdej z gmin z obszaru LGD "Kurpsie Razem".
2023-03-06
W ramach zadania własnego projektu współpracy z LGD-Przyjazne Mazowsze, opracowaliśmy oraz wydaliśmy Materiały edukacyjne wykonane w stylistyce kurpiowskiej.  
2022-03-18
Film promujący obszar działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Kurpsie Razem".
2022-02-28
W dniu 15 lutego 2022 r. została podpisana umowa na realizację projektu współpracy pn. "Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skrzatolandia" o akronimie "CERS". Partnerem Stowarzyszenia LGD "Kurpsie Razem" w realizacji projektu współpracy jest Lokalna Grupa Działania - Przyjazne Mazowsze. 
2022-02-14
W ramach projektu współpracy o akronimie "CERS" Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kurpsie Razem" i Lokalna Grupa Działania - Przyjazne Mazowsze opracowały i wydały Grę Memory, która przedstawia wybrane zasoby lokalne z obszaru partnerów projektu.
2021-12-01
W ramach Projektu współpracy pt. "Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Skrzatolandia" Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kurpsie Razem" wydała "Polsko-angielski Przewodnik turystyczny POKOCHAJ KURPIE" w formie audiobooka.

copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl