"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 

Operacja mająca na celu wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach 

działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego PROW na lata 2014-2020.

Efektem wdrażania LSR jest rozwój społeczno-gospodarczy obszaru działania LGD „Kurpsie Razem”.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

Aktualności

2023-05-30
Szkolenie z zakresu podstaw zielarstwa
Szanowni Państwo,
w ramach Mazowieckich Dobrych Praktyk i Tradycji Kulinarnych oraz Mazowieckich Dobrych Praktyk Pszczelarskich pragniemy Państwa zachęcić do udziału w szkoleniu z zakresu podstaw zielarstwa, które skierowane jest do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu działania LGD "Kurpsie Razem".

Podczas prowadzonego szkolenia uczestnicy będą mogli poznać podstawowe zioła występujące w naszym otoczeniu, okres ich zbioru oraz możliwości wykorzystania, np. w obszarze kulinariów. Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy. Liczba miejsc jest ograniczona - przewidujemy udział do 40 osób. Osobą prowadzącą szkolenie będzie Pani Anna Gogół, której życiową pasją jest zielarstwo i ziołolecznictwo.

Szkolenie oraz towarzysząca usługa gastronomiczna zostanie sfinansowana ze środków będących w dyspozycji Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Szkolenie odbywać się będzie w gminie Olszewo-Borki w terminie 14.06.2023 r. w godzinach 10.00 - 15.00. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić udostępnioną poniżej kartę rekrutacyjną i przesłać ją na adres mailowy doradcakurpsierazem@interia.pl do 09.06.2023 r. do godziny 16.00.

UWAGA!
Karty rekrutacyjne złożone po terminie nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym.

karta_rekrutacyjna_14.06.2023
karta_rekrutacyjna_14.06.2023

copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl