"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 

Operacja mająca na celu wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach 

działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego PROW na lata 2014-2020.

Efektem wdrażania LSR jest rozwój społeczno-gospodarczy obszaru działania LGD „Kurpsie Razem”.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

Aktualności

2023-06-16
Szkolenie dla "zjadaczy miodu"
Szanowni Państwo,
w ramach Mazowieckich Dobrych Praktyk i Tradycji Kulinarnych oraz Mazowieckich Dobrych Praktyk Pszczelarskich pragniemy Państwa zachęcić do udziału w szkoleniu informacyjno-upowszechniającym, którego celem będzie przedstawienie zagadnień związanych z rolą pszczół oraz dzikich zapylaczy w środowisku. Jest to szkolenie dla "zjadaczy miodu" upowszechniające wiedzę na temat roli owadów w ekosystemie, znaczenia roślin miododajnych oraz korzyści płynących z konsumpcji produktów pasiecznych.

Szkolenie skierowane jest dla wszystkich mieszkańców obszaru LGD "Kurpsie Razem", a poprowadzi je pszczelarz Pan Piotr Budziszewski. Szkolenie oraz towarzysząca usługa gastronomiczna zostaną sfinansowane ze środków będących w dyspozycji Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Szkolenie odbywać się będzie dnia 30 czerwca 2023 r. w godzinach 10.00 - 14.00 w Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej im. Ks. Władysława Skierkowskiego przy ul. Plac Wolności 58, 07-430 Myszyniec. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić udostępnioną poniżej kartę rekrutacyjną i przesłać ją na adres mailowy doradcakurpsierazem@interia.pl do 27 czerwca 2023 r. do godziny 16.00 lub wysłać zgłoszenie wiadomością SMS na numer 507 856 135 z podaniem imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania i numeru telefonu kontaktowego. Liczba miejsc jest ograniczona.

UWAGA!
Karty rekrutacyjne/ wiadomości SMS wysłane po terminie nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym.
karta rekrutacyjna 30.06.2023
karta rekrutacyjna 30.06.2023

copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl