"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 

Operacja mająca na celu wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach 

działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego PROW na lata 2014-2020.

Efektem wdrażania LSR jest rozwój społeczno-gospodarczy obszaru działania LGD „Kurpsie Razem”.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

Aktualności

2023-02-13
Rekrutacja na wyjazd studyjny do Toskanii Kociewskiej
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kurpsie Razem" organizuje wyjazd studyjny w celu zapoznania się z zasadami działania gospodarstw opiekuńczych i zagród edukacyjnych. 

Cel naszej podróży to Toskania Kociewska - malowniczo położone gospodarstwo ekologiczne w województwie kujawsko-pomorskim, prowadzone przez polsko-włoskie małżeństwo, gdzie życie toczy się w myśl idei "slow life". 

Podczas pobytu w Toskanii uczestniczyć będziemy w szkoleniu dotyczącym zagród edukacyjnych oraz gospodarstw opiekuńczych, podczas którego przedstawiony zostanie proces zakładania tego typu działalności oraz ich codzienne funkcjonowanie w praktyce. Wyjazd organizowany jest w dniach 23-24.02.2023 r. (koszt dojazdu, wyżywienia oraz noclegu pokrywa organizator).

Zapraszamy do udziału w rekrutacji przedstawicieli organizacji pozarządowych, osoby prowadzące agroturystykę, a także pozostałych mieszkańców zainteresowanych tematem. Aby mieć szansę na poznanie ciekawego miejsca i zainspirowanie się tematem, należy wypełnić zamieszczoną poniżej kartę rekrutacyjną i wysłać na adres e-mail kurpsierazem@interia.pl do 17.02.2023 r. (piątek) do godziny 12:00.

Liczba miejsc jest ograniczona.

W razie pytań odnośnie wyjazdu, prosimy o kontakt z biurem pod nr tel. 517-479-418.

ZAPRASZAMY!
KARTA REKRUTACYJNA
KARTA REKRUTACYJNA

copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl