"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 

Operacja mająca na celu wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach 

działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego PROW na lata 2014-2020.

Efektem wdrażania LSR jest rozwój społeczno-gospodarczy obszaru działania LGD „Kurpsie Razem”.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

Promocja - Aktywizacja - Turystyka - Ochrona Dziedzictwa

2018-07-03
Realizacja Quest - u "Kurpiowska Zaklepka"

W dniach 25-27.06.2018 r. w ramach projektu współpracy pn."Promocja - Aktywizacja - Turystyka - Ochrona Dziedzictwa" zorganizowaliśmy warsztaty, których efektem jest Quest po Czarnieńskim Rezerwacie oraz okolicy o wdzięcznej nazwie "Kurpiowska Zaklepka". 
Co to jest Quest? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej www.bestquest.pl, aby zasięgnąć fachowej wiedzy w tym kierunku. 
Nasza "Kurpiowska Zaklepka" została stworzona przez mieszkańców Czarni, animatorów kultury oraz pracowników biura LGD. Po dwóch dniach opracowywania questu, trzeci dzień był przeznaczony na ewaluację tego co stworzyliśmy. Oceny naszych dokonań podjęli się partnerzy projektu: LGD "Zielone Sioło" oraz LGD "Zaścianek Mazowsza". Dzięki ich pomocy mogliśmy zweryfikować poprawność stworzonego Quest-u. 
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Barbary Kazior, która była trenerką naszego przedsięwzięcia, za budowanie klimatu twórczej pracy i zaangażowania uczestników warsztatów.
W załączniku zdjęcia z pracy i ewaluacji Quest-u oraz piękne widoki kurpiowskiego krajobrazu.


P.S. Już niedługo będzie dostępna papierowa ulotka, która ukaże Nasze dzieło, a jednocześnie będzie zachęcała do przejechania lub przejścia trasy Quest-u.


Galeria Zdjęć >>>


copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl