"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach

działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego PROW na lata 2014-2020.

Efektem wdrażania LSR jest rozwój społeczno-gospodarczy obszaru działania LGD „Kurpsie Razem”.

Więcej informacji Zgadzam się

Aktualności

2020-01-20
Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy nr 1/2020
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kurpsie Razem" poszukuje pracownika na  stanowisko pracy ds. obsługi organizacyjnej i kadrowej oraz rozliczeń finansowych

Warunki zatrudnienia:
  • Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony
  • Okres zatrudnienia: od 3 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2021 r.
  • Wymiar czasu pracy: pełen etat
  • System czasu pracy: od poniedziałku do piątku, 8 godz. dziennie
  • Miejsce pracy: biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem”, ul. Plac Wolności 60 pok. 31, 07-430 Myszyniec

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy:
  • Poziom wykształcenia: wyższe magisterskie
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie zawodowe w organizacji pozarządowej lub administracji publicznej

Wymagania konieczne:
  • umiejętność obsługi programów użytkowych systemu operacyjnego Windows,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • znajomość ustawy o stowarzyszeniach,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku,
  • niekaralność oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania pożądane:
  • znajomość procedur administracyjnych,
  • posiadanie wiedzy na temat funkcjonowania Lokalnych Grup Działania,
  • posiadanie wiedzy na temat PROW 2014-2020,
  • posiadanie wiedzy na temat funduszy strukturalnych,
  • doświadczenie w sporządzaniu wniosków o dofinansowanie projektów z funduszy krajowych i zagranicznych,
  • doświadczenie w rozliczaniu uzyskanych środków pomocowych.

Ogólny zakres obowiązków:
  • wykonywanie uchwał Walnego Zebrania Członków i Zarządu Stowarzyszenia,
  • prowadzenie dokumentacji Stowarzyszenia oraz gromadzenie aktów prawnych regulujących działalność Stowarzyszenia,
  • przygotowywanie tematyki i materiałów na posiedzenia władz Stowarzyszenia,
  • obsługa organizacyjna posiedzeń wszystkich organów Stowarzyszenia, w szczególności związanej z oceną i wyborem operacji/wniosków o przyznanie pomocy,
  • prowadzenie spraw kancelaryjnych i biurowych oraz dokumentacji kadrowej Stowarzyszenia,
  • przygotowywanie i składanie wniosków o płatność Stowarzyszenia oraz współpraca z doradcą ds. projektów i koordynatorem w tym zakresie,
  • opisywanie faktur i innych dokumentów finansowo-księgowych Stowarzyszenia,
  • przygotowywanie sprawozdań związanych z wdrażaniem LSR i funkcjonowaniem Stowarzyszenia,
  • monitorowanie problematyki związanej z funduszami Unii Europejskiej.

Wymagane dokumenty:
  • podpisane CV i list motywacyjny
  • potwierdzone za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe
  • w przypadku zatrudnienia, kandydat/-ka zobowiązany/-na jest do przedłożenia zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego

Termin i miejsce składania dokumentów:
Dokumenty aplikacyjne należy dostarczyć do biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” osobiście lub pocztą tradycyjną (decyduje data wpływu) do dnia 31 stycznia 2020 r. do godz. 16:00 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „OFERTA PRACY”.

Informacje dodatkowe:
Kandydaci spełniający wymagania określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia procedury rekrutacyjnej o terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Dane do kontaktu:
Magdalena Anna Walijewska
mail: magdalena.warych@interia.pl, tel.: 690-902-019