"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach

działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego PROW na lata 2014-2020.

Efektem wdrażania LSR jest rozwój społeczno-gospodarczy obszaru działania LGD „Kurpsie Razem”.

Więcej informacji Zgadzam się

Aktualności

2021-02-09
Oferta pracy - pomoc administracyjna
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ''Kurpsie Razem'' poszukuje pracownika na stanowisko pracy - pomoc administracyjna

Warunki zatrudnienia:
  • umowa o pracę na czas określony w ramach prac interwencyjnych,
  • okres zatrudnienia: od 1 marca 2021 r. - 28.02.2022 r.,
  • wymiar czasu pracy: pełen etat,
  • system czasu pracy: od poniedziałku do piątku, 8 godz. dziennie,
  • miejsce pracy: biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania ,,Kurpsie Razem'', ul. Plac Wolności 60 pok. 31, 07-430 Myszyniec.

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy:
  • poziom wykształcenia: minimum średnie,
  • doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie zawodowe w organizacji pozarządowej lub administracji publicznej.

Wymagania konieczne:
  • rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrołęce jako osoba bezrobotna,
  • umiejętność obsługi programów użytkowych systemu operacyjnego Windows,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku,
  • niekaralność oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Wymagania pożądane:
  • znajomość procedur administracyjnych.
  • posiadanie wiedzy na temat funkcjonowania Lokalnych Grup Działania.
  • posiadanie wiedzy na temat PROW 2014-2020,
  • posiadanie wiedzy na temat funduszy strukturalnych,
  • doświadczenie w sporządzaniu wniosków o dofinansowanie projektów z funduszy krajowych i zagranicznych.

Ogólny zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji Stowarzyszenia oraz gromadzenie aktów prawnych regulujących działalności Stowarzyszenia;
  • sumienne wykonywanie poleceń przełożonego;
  • obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków, takich jak edytory tekstu, czy arkusze kalkulacyjne;
  • obsługiwanie poczty tradycyjnej oraz elektronicznej;
  • sporządzanie różnego rodzaju dokumentów, pism, sprawozdań i zestawień oraz nadzorowanie ich obiegu;
  • obsługiwanie urządzeń biurowych, takich jak komputer, drukarka czy kserokopiarka;
  • odbieranie telefonów i przeprowadzenie rozmów telefonicznych lub kierowanie ich do odpowiednich pracowników Stowarzyszenia,
  • nadzorowanie i porządkowanie dokumentów Stowarzyszenia oraz ich odpowiednia archiwizacja - wykonywanie zadań organizacyjnych i koordynacyjnych.
  • wprowadzenie i przetwarzanie danych w systemie komputerowym,
  • stała współpraca z pozostałymi pracownikami Stowarzyszenia oraz wspierania ich działań.

Wymagane dokumenty:
  • podpisane CV oraz lis motywacyjny.
Składania dokumentów:
Dokumenty aplikacyjne należy wysłać na adres e-mail: kurpsierazem@interia.pl do 18 lutego 2021 roku.

Informacje dodatkowe:
Kandydaci spełniający wymagania określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia procedury rekrutacyjnej o terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Dane do kontaktu:
Magdalena Anna Walijewska
tel.: 690-902-019

Dorota Jolanta Młynarska
tel.: 517 479 418